O firmie

 

       Początki działalności firmy datowane są na rok 2004. Założycielem jest młody człowiek, którego upór i konsekwencja w działaniu doprowadziły do dużego rozwoju przedsiębiorstwa. Funkcjonowanie firmy jest odpowiedzią na rosnące zapotrzebowanie związane z rozwojem koniunktury budowlanej w ostatnim okresie zarówno w kraju jak i poza jego granicami.

 

       Firma nasza świadczy usługi w zakresie wynajmu żurawi samochodowych ich serwisie, a także doradztwie technicznym w zakresie doboru sprzętu oraz technologii robót montażowych. Dysponujemy żurawiami głównie marki Liebherr i PPM/Terex o udźwigu od 20-200 Ton. Nasze przedsiębiorstwo dysponuje obecnie 16 jednostkami dźwigowymi. Oprócz żurawi samojezdnych w swojej ofercie posiadamy także podnośniku koszowe, trawersy, kosze do transportu ludzi, zestawy niskopodwoziowe oraz dłużyce.

 

12
14
1
17

       Powiększający się park maszynowy związany jest z dużym zapotrzebowaniem na naszym rynku budowlanym na dany sprzęt. Chcemy rozwijac nasze przedsiębiorstwo i móc wyjśc szeroko z jeszcze większą ofertą do naszych stałych i przyszłych klientów.

 

Dźwigi Stróżyk to zespół wielu doświadczonych i wykwalifikowanych pracowników.