O firmie


Początki działalności firmy datowane są na rok 2004. Założycielem jest młody człowiek, którego upór i konsekwencja w działaniu doprowadziły do dużego rozwoju przedsiębiorstwa. Funkcjonowanie firmy jest odpowiedzią na rosnące zapotrzebowanie związane z rozwojem koniunktury budowlanej w ostatnim okresie zarówno w kraju jak i poza jego granicami.

Firma nasza świadczy usługi w zakresie wynajmu żurawi samochodowych ich serwisie, a także doradztwie technicznym w zakresie doboru sprzętu oraz technologii robót montażowych. Dysponujemy żurawiami głównie marki Liebherr i PPM/Terex o udźwigu od 20-200 Ton. Nasze przedsiębiorstwo dysponuje obecnie 16 jednostkami dźwigowymi. Oprócz żurawi samojezdnych w swojej ofercie posiadamy także podnośniku koszowe, trawersy, kosze do transportu ludzi, zestawy niskopodwoziowe oraz dłużyce.

Zapraszamy do wspłpracy!Dźwigi Poznań

Doradzimy jaki sprzęt wybrać, który spełni Twoje potrzeby
Zespół Dźwigi Stróżyk
+48 501 84 21 21, +48 504 28 66 00

Oferta

Usługi dźwigowe

Świadczymy usługi żurawiami samojezdnymi z wysięgnikami teleskopowymi o udźwigu 25-200 ton. Nasza profesjonalna załoga zajmie sie również doradztwem technicznym w zakresie doboru odpowiedniego sprzętu, technologii robót montażowych oraz organizacji transportu.

Relokacja maszyn/wynajem rolek transportowych

Zajmujemy się relokacją maszyn ze wskazanych lokalizacji, jednocześnie w przypadku potrzeby świadczymy usługę wynajmu rolek transportowych

Trawersy

Posiadamy belki trawersowe o udzwigu do 15 ton.Napisz do nas

Masz pytania, napisz do nas chętnie podpowiemy, przygotujemy wycenę lub osobiście przyjedziemy aby doradzić Tobie co warto wybrać.